Korčula Chorvatsko
úvod | kontakt |
Get the Flash Player to see this player.
 
  Ostrov Korčula
Zakladní informace o lokalitách město Korčula, Vela Luka, Blato...
  Ubytování
Velký výběr apartmánů, pokojů a letních domů na Korčuly
  Služby
Pronájem automobilů, Pronájem lodí, Výlety, Služby převozu a taxi služby
  Aktivní dovolená
Sporty na moři, potápění, paintball, rafting…
 
Zpět:
Soukromé ubytování na ostrově Korčula
 
 
Mediterano d.o.o.
Cestovní agentura

Obala 3, bb
20270 Vela Luka
ostrov Korčula - Chorvatsko
id kod: HR-AB-20-090011792

Tel/ Fax +385 20 813 832
 

 

Obecní podmínky pronájmu soukromého ubytování

1.NABÍDKA                       
Mediterano cestovní agentura, je zprostředkovatelem mezi hostem a poskytovatelem služby, rovněž zajišťuje služby ubytování podle uvedených informací na svých webových stránkách, v termínu který odpovídá potvrzené rezervaci, mimo v případě neočekávaných okolností nebo výšší moci.

2.KATEGORIE A POPIS SLUŽEB                       
Ubytovací jednotky, jsou popsané podle služebního zařazení do kategorií náležité instituce. Standartní ubytování, stravování a další služby vedle jednotlivých zemí jsou rozdílné a nemohou se srovnávat. Informace, které host dostane o ubytovací jednotce, nezavazuje agenturu Mediterano nýbrž informace uvedené na těchto internetových stránkách.
 
3.CENA UBYTOVACÍ JEDNOTK                               
Ceny jsou uvedené u každé ubytovací jednotky a zahrnují základní službu, která je popsaná u každé ubytovací jednotky. Zvláštní služby nejsou zahrnuty v ceně a host je platí zvlášť.

4.REZERVACE A PLACENÍ                                
Žádost o rezervaci se přijím elektronicky nebo telefoní cestou. Pro potvrzení rezervace je zapotřebí, že host zaplatí akontaci v termínu do tří pracovních dnů, mezitím zbytek výnosu a pobytovou taxu host platí v den příjezdu do agentury Mediterano. Po přijetí peněz, Mediterano - cestovní agentura je povina poslat hostovi voucher, který obsahuje následující udaje: 
1.Údaje o pronajímateli (jméno, přijmení)                                                                              
2.Adresa ubytování                                                                                                               
3.Údaje o hostu                                                                                                                       
4.Počet hostů                                                                                                                                  
5.Datum příjezdu a odjezdu hosta  
6.Výnos platby         
      
5. POBYTOVÁ TAXA   Ubytovací taxu, podle ustanoveného zákonu o pobytové taxi, host je povinen zaplatit pobytovou taxu zároveň ze službami ubytování. Pobytov taxa není zahrnuta ve víše uvedené ceně za ubytování.                                        Pobytové taxi činí 4 do 7,00 kn / osoba / den.                                                                           
Mladí do 18 ti let, mají pravo na slevu od 50% na tento obnos, děti do 12 ti let neplatí pobytovou taxu.
Celkový cena ubytovací taxi závisí podle lokality a termínu pobytu hosta.       

6. ZMĚNA A VÝPOVĚĎ REZERVACE                                                                         
Mediterano si ponechává právo změny rezervace pokud přijdou nepředvídatelné okolnosti, kterým se nejde vyhnout. Rezervované ubytování se může změnit jen v předešlém ohlášení hostem a to za ubytováná stejné nebo vyšší kategorie a za cenu ubytování, kterou host potvrdil při rezervaci. Pokud výměna není možná, Mediterano si ponechává právo výpovědi rezervace konzultovanou s hostem nejméně 7 dnů před začátkem využití služby, rovněž mu zaručují vrácení akontace. Pokud host nedorazí do rezervované ubytovací jednotky, do půlnoci v den začátku služby a neohlásil se v kanceláři Mediterano - cestovní kanceláři nebo pronajímateli, rezervace se chápe zrušenou. V případě, že host zruší rezervaci, host nemá právo vyhledat vrácení zaplacené akontace. V případě zrušení hostem, kvůli vyšší moci, host je povinen předložit písemné potvrzení o nastalé vyšší moci na základě, které MEDITERANO vykoná vyplacení akontace.
 
7. POVINOST Mediterana - cestovní agentuře                                           
Mediterano musí povinně kontrolovat poskytované služby, také chránit zájemy a práva hosta, zároveň s dobrými obyčeji v cestovním ruchu.             
 
8. POVINOSTI HOSTA                                                       
Host je povinen vlastnit platné cestovní dokumenty, dodržovat celní a devizní předpisy, také  dohlásit vízum, pokud je potřebný pro vstup do Chorvatské Republiky. Povinost hosta je držet se domácího řádu v ubytovací jednotce, rovněž spolupracovat s poskytovateli služeb v dobré míře. Po příjezdu do lokality, host je povinen, poskytovateli služeb předat voucher s detaily o počtu osob a druhu služby, které si vybral. V případě nedodržování těchto poviností, host uhradí ty náklady, které vznikly pošozením v ubytovací jednotce svým neopatrným jednáním. Na místě musí zaplatit svoji vyčíslenou škodu.                                     
  
9. 6.ZAVAZADLA                                 
Mediterano neodpovídá za poškozené, ztracené i ukradené zavazadla v ubytovací jednotce.                                             
  
10. ŘEŠENÍ PŘIPOMÍNEK                                        
Host může hledat svoje určité odškodnění z důvodu nekvalitního nebo nedokončené zaplacené služby. Host musí na samé lokalitě reklamovat neodpovídající službu, také spolupracovat s poskytovatelem služeb v dobrém úmyslu, že se důvody připomínky podaří vyřešit. Pokud je připomínka oprávněna nebo ne, host ze zástupcem Mediterano musí sepsat písemnou připomínku, protože odškodněné připomínky, které nejsou uvedeny v písemné formě, Mediterano nebude akceptovat. Mediterano se zavazuje, nejpozději do 15 dnů řešit připomínku a také bude řešit jen ty připomínky, které se nemohly vyřešit hned na místě. Host se odříká zprostředkování, kterékoliv druhé osobě, soudního ustanovení nebo dávání informací do veřejných prostředků, mezitím než Mediterano nevyřeší připomínku. Největší odškodné po připomínce, může přinést výnos reklamovaného díla služby a rovněž se zahrnuje právo hosta na odškodné ideální škody.
  
11. OPRÁVNĚNÍ K SOUDU                                                                                                               
Pokud host není spokojen s řešením námitek, má právo na zahájení soudního postupu. V tomto případě bude oprávněný soud v Korčule.                                
 
 
12. PŘIPOMÍNKA                                                                                                                            
Zaplacením  akontace, host zcela souhlasí s těmito podmínkami rezervace.