Korčula Chorvatsko
úvod |
Get the Flash Player to see this player.
 
  Ostrov Korčula
Zakladní informace o lokalitách město Korčula, Vela Luka, Blato...
  Ubytování
Velký výběr apartmánů, pokojů a letních domů na Korčuly
  Služby
Pronájem automobilů, Pronájem lodí, Výlety, Služby převozu a taxi služby
  Aktivní dovolená
Sporty na moři, potápění, paintball, rafting…
 
Zpět:
Ostrov Korčula
 
 
Mediterano d.o.o.
Cestovní agentura

Obala 3, bb
20270 Vela Luka
ostrov Korčula - Chorvatsko
id kod: HR-AB-20-090011792

Tel/ Fax +385 20 813 832
 

 

Blato

Blato Základní informace


Blato je městečko, amfiteatrálně vybudováno z několika pahorků kolem samotného středu, menšího údolí. Tím prochází dlouhá lipová alej jménem Zlinje. Asfaltovanou cestou naproti severnímu pobřeží dojedete k větší zátoce Prigradice.

.

Prigradica, je dnes turistické místo pro příjemnou a klidnou dovolenou.Zátoce dominuje velká promenáda s vlnolamem. Vedle zábavných sportovních aktivit se na tomto místě nachází stěnovité a oblázkové pláže, hostince, kavárny, hřiště na fotbal, košíkovou a volejba na písku. Prigradice je výborné centrum pro trénink a cyklistické výlety po ostrově.

Prižba se nachází na jížní straně ostrova Korčula, umístěna na pobřeží, vzdálená od samého moře jen 4 km. Prižba se skládá z několika menších zátočin a dvou poloostrovů: Ratak a PrišćapacPrišćapac je jedno z malých turistických vesnic, se všemi potřebnými turistickými příslušenstvími, také oblázkovou pláží. Na poloostrově Ratak, v centru Prižbe se nachází oblázková pláž a malý klášter Milosrdných Sester. Ve městě se nachází kemp, několik restourací a kaváren, pošta a obchody.